Historia Firmy Corrosion Free.


Firma Corrosion Free of North America Inc. wywodzi się z Kanadyjskiej rodziny Del Grande, która jest pionierem w wytwarzaniu preparatów antykorozyjnych w Kanadzie i USA. Jako miłośnicy i kolekcjonerzy klasycznych samochodów z 40-letnim doświadczeniem w 1995 roku opracowaliśmy zaawansowaną formułę antykorozyjną, która jest bezpieczna dla środowiska. Jednocześnie w pełni zabezpiecza przed degradującym czynnikiem korozji.
Naszej firmie oraz produktom, które oferujemy zaufało szerokie grono użytkowników. Począwszy od największych kanadyjskich sieci handlu Canadian Tire Corporation poprzez sektory wojskowe, przemysłu morskiego, górnictwa, lotnictwa, po właścicieli samochodów oraz gospodarstw domowych.

Corrosion Free w Europie Środkowo - Wschodniej jest kontynuacją technologii antykorozyjnej zza oceanu.

Nasze warunki pogodowe są mocno zbliżone do warunków kanadyjskich. Stosując Formułe 3000 CSC 850 jesteście państwo w stanie zabezpieczyć wszelkie pojazdy i urządzenia przed korozją na długie lata, zachowując tym samym dobry wygląd i sprawne użytkowanie.

Dołącz do nas !

Posiadasz serwis samochodowy o wysokim standardzie obsługi klienta?
Marzysz aby otworzyć swój własny biznes ?
Dołącz do naszego zespołu Corrosion Free Polska. Oferujemy kompleksowe wyposażenie twojego warsztatu w technologię antykorozyjną Corrosion Free. Nasi specjaliści zapewnią wsparcie i poprowadzą cię krok po kroku - jak sprawnie wykonywać zabezpieczenie antykorozyjne i działać w branży. Nasz wieloletni pobyt oraz doświadczenie zdobyte za oceanem przekładamy na jakość współpracy z naszymi klientami. Wierzymy, że profesjonalna oraz przyjazna obsługa spełni twoje oczekiwania i przyniesie ci jak największe korzyści finansowe. Ilość licencji Corosion Free Polska na dane miasto jest ograniczona.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś.

KORZYŚCI DLA SERWISU

SPRZĘT

Otrzymasz wszystkie niezbędne specjalistyczne narzędzia do wykonywania zabezpieczenia antykorozyjnego Corrosion Free tj. pistolety natryskowe, dysze, sond, lance, pompę, reduktor, produkty Rust Cure.

REKLAMA

Otrzymasz od nas zarówno wsparcie marketingowe jak i informatyczne, które jest niezbędne w funkcjonowaniu twojego warsztatu. Nasi specjaliści pomogą zaistnieć ci na rynku poprzez ogólnopolską oraz lokalną reklamę naszej marki.

SZKOLENIA

Otrzymasz specjalistyczne szkolenia menadżerskie w zarządzaniu firmą oraz szkolenia techniczne z zakresu zabezpieczenia antykorozyjnego. Nasze międzynarodowe doświadczenie w branży pozwoli zdobyć ci pewność i pozycję na rynku, o której marzysz.

Nie wierz nam na słowo!

Działania antykorozyjne mają duże znaczenie w zabezpieczeniu sprzętu wartościowego oraz niezawodnego. Do takiego sprzętu można zaliczyć wszelkie oprzyrządowania i maszyny wojskowe. Kanadyjskie Ministerstwo Obrony Narodowej jak każda flota boryka się z utratą wartości oraz sprawności pojazdów poprzez proces korozji. W związku z tym KMON postanowiło w 2001 roku wykonać pięcioletnie badania, w których obliczano zyski związane z kosztem obsługi oraz napraw wynikających z korozji. Testom zostały poddane produkty czołowych firm zajmujących się technologią antykorozyjną na świecie.

W 2006 r. opublikowało raport badań, w którym stwierdzono, iż produkt Rust Cure 3000 CSC 850 jest najlepszy jako jeden spośród wielu testowanych i dostępnych na rynku konkurencyjnych produktów w kategorii zabezpieczenia antykorozyjnego w ekstremalnych warunkach pogodowych. Jesteśmy również często opisywani przez liczne kanadyjskie artykuły jak np. Money Sense jako najlepszy wybór w zabezpieczeniu antykorozyjnym.

Cytat z raportu:
"W łagodnych warunkach, testowane CPC (corrosion preventive compound ,testowane produkty antykorozyjne), sprawowały się na dobrym podobnym poziomie. W trudniejszych warunkach wybór CPC jest ważny. Z wszystkich testowanych CPC (produków), Corrosion Free Formuła 3000 wykazała właściwości najbardziej hamujące korozję".

Źródło - Review of Corrosion Control Program